חדשות יסמין

WeSource בתאגידים

רכש מגוון בחברות ובתאגידים

תפיסות ניהוליות ומעשיות

בתאריך ה30/05/2018 נערך מפגש רכש מרתק בחברת "אינטל", קרית גת.

המפגש נערך בשותפות של חברת "אינטל ישראל " "עמותת יסמין" ו"ציונות 2000". שותפות זו יצרה קבוצה מסורה ונחושה ששמה לעצמה מטרה לקדם ולהוביל את תחום האחריות החברתית והגיוון ברכש.

התוכנית לגיוון שרשרת האספקה של אינטל מהווה דוגמא ליישום תפיסת העולם בארגון בו המודעות והמחויבות לנושא נמצאים על סדר היום האירגוני באופן מובהק. חברת אינטל הינה שותפה לתכנית  WeConnect International אשר מבוצעת על ידי עמותת יסמין בישראל. תכנית זו פועלת לקידום עסקים בבעלות נשים, באמצעות הסמכתם ושילוב כעסקים-ספקים של חברות מובילות.  "ציוניות 2000" פועלת לפתח תרבות של אחריות חברתית באמצעות עידוד וליווי ארגונים המעוניינים להגביר את מעורבותם הקהילתית ועובדת מול תאגידים בנושא של גיוון בתעסוקה.

המפגש עסק בתפיסות לניהול רכש מגוון והשתתפו בו מנהלי רכש מהחברות המובילות בישראל. במפגש זה מנהלי הרכש נחשפו לשיטות עבודה מתקדמות לניהול רכש מגוון: ציונות 2000- תפיסות בניהול רכש מגוון, חברת אינטל- הכרות עם אינטל ותחום הרכש בארגון, עמותת יסמין- מיזם WeSource. כמו כן, מנהלי הרכש הוזמנו לשתף בידע ובניסיון שצברו בעבודתם לקידום רכש מגוון בארגונם.

החברות והתאגידים מהווים חלק חשוב במיזם  – WeSource" גיוון שרשרת האספקה" ביוזמתה ובניהולה של עמותת יסמין, במימון ובשיתוף בנק לאומי , קבוצת שטראוס וציונות 2000. המיזם נועד לספק מענה לבקשת התאגידים הגדולים במשק, ולהקים מאגר ספקים ייחודי שמורכב מעסקים מגוונים יציבים. WeSource מעודד את השילוב השוטף של עסקים אלה כספקים בתאגידים הגדולים בישראל – שמחלקות הרכש שלהם, כחלק מאסטרטגיית החברה, מחפשות להעשיר את מצבת הספקים בעסקים מגוונים יציבים. המיזם משמש פלטפורמה פעילה שמאפשרת חיבור ישיר בין התאגידים לעסקים עצמם ומציגה, בשיתוף עם החברות הגדולות והתאגידים, תכנית מסוגלות מקיפה שכוללת תהליך הכשרה, ליווי ובניית מסוגלות של העסקים המגוונים, והכל למען הצלחת שיתוף הפעולה בין הצדדים.

עמותת יסמין מוקירה את נציגי ונציגות התאגידים שהשתתפו במפגש, שחלקם שותפים למיזם WeSource. במפגש הוצבו יעדים ופותחו שיטות לניהול התחום ובכל אחת מהחברות שהשתתפו מתקיימים תהליכים ברכש ברמות עומק ופיתוח שונות.

לבדיקת התאמתך לתכנית לחץ כאן