אודות WESOURCE

מיזם  WeSource שילוב ספקים מכל הגוונים מזמין אתכם

להצטרף לבשורת הרכש המגוון בישראל

 

מיזם WeSource מזמין אתכם להיות חלק מהתמורה ההולכת ומתפתחת בתחום הרכש בישראל:

המעבר לרכש מגוון.

לכניסה והתחברות למערכת WeSource לחצו כאן >

מיזם פורץ-דרך זה, ביוזמתה ובניהולה של עמותת "יסמין", בשיתוף ציונות 2000 ובמימון בנק לאומי וקבוצת שטראוס, הוא פלטפורמה לעידוד השילוב השוטף  של עסקים מגוונים יציבים כספקים בתאגידים הגדולים בישראל, ביניהם:  חברות "באבקום ",  פרוקטר אנד גמבל, קבוצת CBC, דן אנד ברדסטריט, טבע ישראל, דלתא, מייקרוסופט, בנק הפועלים, קבוצת שטראוס ישראל, יוניליוור, בנק לאומי ועוד תאגידים נוספים – שמחלקות הרכש שלהם, כחלק מאסטרטגיית החברה, מחפשות להעשיר את מצבת הספקים בעסקים מגוונים יציבים.

כדי לענות על דרישות התאגידים הללו ותאגידים נוספים בישראל לשילוב עסקים מגוונים כספקים, בנתה "יסמין, את WeSource כפלטפורמה פעילה שמאפשרת חיבור ישיר בין התאגידים לעסקים עצמם, ומציגה בשיתוף עם החברות הגדולות והתאגידים, תכנית מסוגלות מקיפה לעסקים, הכוללת תהליך הכשרה וליווי צמודים, והכל למען הכשרתם והצלחת שיתוף הפעולה.

המיזם יעניק לכם גישה למאגר ייחודי ואיכותי של ספקים שקיבלו ממובילי המיזם תו עסק מגוון, והם בעלי וותק ואיתנות עסקית.

 

מי הם עסקים מגוונים?

 

עסקים קטנים ובינוניים שלפחות 51% מהעסק נמצא בבעלות מיעוטים, עסקים בבעלות נשים, עסקים מהפריפריה החברתית-כלכלית (עפ"י הגדרת המדינה), עסקים חברתיים, עסקים מקומיים, עסקים כחול לבן (עפ"י הגדרת המדינה) ועסקים שמעסיקים אוכלוסיות: ערבים, חרדים, יוצאי אתיופיה, אנשים בעלי מוגבלויות ואוכלוסיות בסיכון.

מדוע רכש מגוון טוב לעסק ולכלכלה?

 

רכש מגוון הוא הבסיס לשגשוג כלכלי במשק, ועבור התאגיד הוא מאפשר עבודה עם מקורות אספקה חדשים. ספקים קטנים ובינוניים מאפשרים יצירתיות, גמישות עסקית ותחרותיות רבה לתאגידים, ומספקים מוצרים ושרות תוך התאמה וקשב לצורכי התאגיד, שמהווה לקוח ייחודי וגדול עבור הספק. וכך כולם זוכים

אנו מזמינים אותך להפנות ספקים שלך למיזם, ולחשוף אותם להזדמנויות הצמיחה שהוא מעניק.
כל שעליך לעשות הוא  להעביר להם את הקישור להסבר ולשאלון זכאות: להלן הקישור או להעביר לנו את פרטי הספק ואנו ניצור עמו קשר.

*קריטריונים לספקים:

על העסק המגוון להיות יציב, בעל ותק של 3+ שנים, מעסיק 3+ עובדים, מחזור שנתי של 500 אלף עד 20 מיליון ₪, רשום כחוק ומשלם שכר כחוק, נמצא במגמת צמיחה ובעל נוכחות באינטרנט.

 

בואו להשפיע, להרוויח ולהוביל את העתיד!

WeSource – ספקים מכל הגוונים

© כל הזכויות שמורות לעמותת יסמין