"פורום יסמין לנשים בעלות עסקים" לשנת 2014

"שטראוס"

מפגש פסגה בין חברות מועדון נשות העסקים – קבוצת C200 , לבין נשים בעלות עסקים קטנים ובינוניים מאזור הצפון.

עמותת יסמין – המקדמת נשים בעלות עסקים קטנים ובינוניים מכל המגזרים בישראל, קיימה היום את המפגש הרביעי של "פורום יסמין לנשים בעלות עסקים". הפורום, יוזמה של נשיאת הפורום הגברת עופרה שטראוס, מקיים סדרת מפגשים עם נשים בעלות עסקים קטנים ובינוניים מישראל לבין נשים בעלות עסקם מובילים בעולם שהפכו לסיפורי הצלחה

מטרת המפגשים הללו הינה לאפשר לחברות הפורום למידה מהידע ומהניסיון שצברו אותן נשים מצליחות מרחבי העולם לרכוש כלים שיסייעו לחברות הפורום בניהול עסקיהן בישראל.

המפגש הרביעי של הפורום נערך היום, 20.05.2014, במפעל הממתקים של שטראוס בנצרת עלית, והיה הפורום הגדול ביותר בהיקף משתתפותיו. הפורום אירח את קבוצת C200 המתארחת בישראל. הקבוצה הינה מועדון נשות העסקים – כולן בעלות/מנהלות/יזמיות בעסקים מובילים, ומייצגות יותר מ-200 מיליארד דולרים ביותר מ-100 תעשיות ברחבי העולם. מטרת המועדון הינה לקדם מנהיגות נשית בעסקים ברחבי העולם דרך שיתוף מהניסיון האישי של משתתפות המועדון, הקניית ידע וכלים להצלחה נשית ותמיכה בנשים המובילות עסקים ברחבי העולם.

למפגש הגיעו 14 נשים חברות המועדון, ביניהן גם יו"ר METAL FLOW, נשיאת SIPI METALS ומנכ"לית APCO WORLDWIDE – וכ-30 נשים בעלות עסקים מכלל המגזרים בחברה הישראלית אשר עוסקות במגוון תחומים – מעיצוב, אופנה, פרסום, אומנות ואדריכלות ועד למלונאות, חינוך, ראיית חשבון ועריכת דין.

לאריין סגיל, יו"ר קבוצת C200 אמרה במפגש: "המשלחת הזו נרגשת במיוחד לפגוש את חברות פורום יסמין וללמוד מהן על סיפורי ההצלחה האישיים של הנשים כאן בארץ". מרג'ורי קראוס, המייסדת ומנכ"לית של APCO – אחד ממשרדי ייעוץ התקשורת הגדולים בעולם, אמרה באירוע: "ההשפעה החיובית שיש ליזמיות יהודיות וערביות על הסביבה שלהן מעוררת השראה ומעודדת אותנו".

מנכ"לית ארגון יסמין, כיראם בלעום, אמרה באירוע: "המפגש עם נשים שמובילות עסקים כל כך משמעותיים מהווה הזדמנות מיוחדת עבור בעלות העסקים הקטנים בישראל ללמוד ולהתפתח. נשים ברחבי העולם מתמודדות עם אתגרים דומים והיכולת ללמוד מהניסיון של האחרת הוא יקר מפז".

נאווה קולאז', בעלת מכון קוסמטיקה שהשתתפה במפגש, אמרה: "לקחת פסק זמן מהמרוץ של כולנו כדי לשמוע את סיפוריהן של נשים מצליחות בעולם העסקים חשוב לנו מאד. נשים מדברות בשפה דומה ויכולות לייצר חיבורים מהירים שיסייעו לכולן".

מאז השקת הפורום בתחילת אוקטובר נפגשו בעלות העסקים עם הת'ר רייסמן מייסדת ומנכ"לית קמעונאית הספרים והמוזיקה הקנדית הגדולה בקנדה, עם נדיה טיילור מייסדת אחת מספקיות פתרונות האריזה והעיבוד הגדולות באוסטרליה ועם אריאלה בלק – מייסדת ומנכ"לית אחת מספקיות ההלבשה התחתונה הנשית הגדולות בארה"ב (AAI).העסקים המיוצגים על ידי הנשים ממועדון C200 שנכחו באירוע: Metal Flow Corporation, Westwood Holdings Group, Sipi Metals Corp., Couch Consultants, Bavarian Inn Lodge, APCO, Calyx & Corolla and Gardener’s Eden, Little Farm Company, United Scrap Metal, Golden Seeds LLC, Land O’Frost

לקראית הכתבה המלאה לחצו כאן