חדשות יסמין

"CLINIQUE" ועמותת "יסמין" ישתפו פעולה זו השנה השנייה

החברות המובילות במשק ממשיכות לחבור לעמותת יסמין: לרגל יום האישה ובמסגרת שיתוף פעולה לקידום מטרות ופעילות עמותת יסמין,
הודיעה חברת CLINIQUE כי היא תתרום לעמותה על כל קנייה

עמותת יסמין לקידום עסקים בבעלות נשים יהודיות וערביות, ממשיכה להוביל את המנהיגות הנשית הכלכלית בישראל ולזכות לתמיכה גורפת מהחברות המובילות במשק.  יסמין, כארגון חברתי שם דגש על ליווי והצמחת בעלות עסקים מכל רחבי הארץ, המגזרים והאוכלוסיות והוא זוכה לאהדה ותמיכה רחבה של תאגידים, הפונים אליו מתוך רצון לחזק את הנשים בעסקים ולפעול להגשמת חזון העמותה.
לרגל יום האישה חברו עמותת יסמין ומותג הקוסמטיקה המוביל CLINIQUE לפעילות משותפת, ומזמינות אותך לרכוש מוצרי CLINIQUE באתר האון-ליין של החברה, אשר תתרום כספים לפעילות העמותה בגין כל רכישה!

 מחברת CLINIQUE נמסר כי התרומה היא חלק מתמיכה בפעילות החברתית ובחזון שמובילה עמותת יסמין: "חברת CLINIQUE גאה לקחת חלק בתרומה לעמותת יסמין ולקדם את חזון העמותה לשינוי כלכלי וחברתי בישראל, הובלת נשים בכלכלה וחיזוק בעלות עסקים מכלל המגזרים והאוכלוסייה בארץ. מוצרי CLINIQUE הם מותג מוביל ושיתוף הפעולה עם נשות יסמין הוא הדרך שלנו להודות להן על העשייה ליצירת מנהיגות נשית כלכלית חזקה בישראל"

כיראם בלעום, מנכ"לית ומייסדת עמותת יסמין בירכה על המחווה והתרומה, ואמרה: "אני מודה לחברת CLINIQUE על היוזמה והתרומה המבורכת לפעילות העמותה והאמונה בדרך ובחזון של יסמין. אני גאה לספר כי יסמין  סייעה עד היום ליותר מ- 11,000 נשים  יזמות ובעלות עסקים מכל מגזרי המדינה, בהקמת וחיזוק העסקים שהן מובילות, ויצרה תשתית של עסקים בבעלות נשים באמצעות מודלים מצליחים, תמיכה ועידוד ליצירת מנהיגות נשית בקרב אוכלוסיות מגוונות. המפגש בין המגזרים והאוכלוסיות וסיפורי ההצלחה של בוגרות יסמין, יצרו שדרת נשים מובילות במשק, אשר סוחפות איתן למעלה את המצטרפות החדשות- בכך מובילות נשות יסמין לשינוי כלכלי וחברתי בישראל".

 

מוצרים המשתתפים במבצע ניתן לרכוש באתר www.clinique.co.il , בין התאריכים 7-8 למרץ 2019