חדשות יסמין

כנס יסמין בנושא צמיחה עסקית בעולם דיגיטלי – כרטיס הכניסה שלך לניהול עסק מצליח בעידן הדיגיטלי

כנס דיגיטל Digital.ME – צמיחה עסקית בעולם דיגיטלי, 23.1.19

חובה לכל בעלת עסק!

כנס דיגיטל Digital.ME – צמיחה עסקית בעולם דיגיטלי, עמותת יסמין בשיתוף איגוד האינטרנט בישראל בתמיכת בנק הפועלים , חברתבזק תקשורת ומכללת קרית אונו , הוא בדיוק מה שחסר לעסק שלך כדי לעשות קפיצה ענקית קדימה, להגדיל רווחים, לחסוך בכוח אדם- והכל במינימום עלויות פרסום ושיווק. לא פחות חשוב מכך- אם לא תתקדמי קדימה את עלולה להישאר מאחור כי עסק ללא דיגיטל הופך לעסק מיושן, חסר יכולות צמיחה וחסר עתיד.

עמותת יסמין, הפועלת לקידום נשים בעלות עסקים עצמאיים, רואה חשיבות עליונה בפיתוח הדיגטילי של העסק שלך ופועלת לאורך כל השנה, יחד עם חברת בזק תקשורת  ובנק הפועלים, להכשיר יותר ויותר נשים לפתוח ולנהל ערוצים דיגיטליים עסקיים. כיראם בלעום, מנכ"לית העמותה, רואה לנגד עיניה כיצד עלולים לקרוס עסקים שלא ממהרים ללמוד את העולם החדש: "זו לא שאלה של נחיצות, זו שאלה של הישרדות. פיתוח העסק בערוצים דיגיטליים הוא חובה, לא רשות ומי שלא תשכיל להבין זאת, תמצא את עצמה עם עסק לא רלבנטי, בלי יכולת לפתח שירותים מתקדמים ללקוחותיה, בלי להעניק להן חווית קנייה והכי גרוע- בלי שיהיה לה מה להשאיר לדורות הבאים".

בלעום מודעת לחששות של נשים להיכנס לעולם הדיגיטלי ומבקשת להזמין כל אחת ואחת באופן אישי: "כל מה שעלייך לעשות כדי להצטרף הוא להסיר את החששות והדאגות כי זה הרבה יותר קל ופשוט ממה שנדמה לך. למעשה, אחרי הכנס תוכלי לבצע בכוחות עצמך את כל מה שנחוץ לעסק שלך, כדי להפוך לשחקנית לגיטימית בזירת הפרסום והשיווק הדיגיטלית".

 

פותחים לך דלת לעולם הדיגיטלי

בכנס נעניק לך כלים שימושים ונלמד אותך איזה אפשרויות עומדות בפנייך לפיתוח עסקי דיגיטלי. מיטב המרצים והמומחים בתחום, יראו לך איך השימוש באמצעי הדיגיטל, כגון אתר אינטרנט תדמיתי, חנות אינטרנטית, רשתות חברתיות, דיוור ישיר ועוד- יכולים לשרת אותך להגדלת הרווחים, במינימום השקעה של זמן וכסף.

מהם 10 צעדים בשיווק דיגיטלי שיהפכו את העסק שלך למותג מוביל?

מהי חווית לקוח ולמה היא נחוצה לצמיחת העסק שלך?

כיצד תוכלי לבצע מיתוג אישי ועסקי בערוצים דיגיטליים וברשתות חברתיות?

האם כדאי לך להקים חנות וירטואלית?

אלו רק חלק מהשאלות שתקבלי עליהן תשובות בכנס דיגיטל Digital.ME – כנס המיועד להקפיץ אותך קדימה לעולם הדיגיטלי, שהפך לחלק בלתי נפרד מניהול עסק עצמאי מצליח.

 חשוב לזכור: העולם הדיגיטלי הוא הדרך להרוויח יותר בפחות השקעה אבל הוא בעיקר חובת המציאות- כי מי שלא שם- לא קיים!

 הירשמי עכשיו והבטיחי את מקומך בכנס ובעולם העסקים הדיגיטלי>> להרשמה