קהילת יסמין – עצמאיות לקידום שוויון זכויות חברתי כלכלי

הצטרפי לקבוצת הפייסבוק החברתית של הנשים העצמאיות בישראל!

נפתחה קהילת "יסמין- עצמאיות לקידום שוויון זכויות כלכלי חברתי" בפייסבוק - עוצמה נשית משותפת לנשים יהודיות וערביות, בעלות עסקים, שרוצות להוביל שוויון הזדמנויות בעסקים ולשנות את השיח החברתי והכלכלי בישראל!
בואי לקדם ביחד שינוי כלכלי-חברתי, למען מתן זכויות ויצירת שוויון הזדמנויות לעצמאיות!

 

למה כדאי לך להצטרף לקהילת יסמין "עצמאיות"?

  • כי הצטרפות לקהילה הופכת אותך לשותפה מלאה ביצירת מנוף כלכלי וחברתי משמעותי ובעל השפעה, שפועל ליצירת שוויון זכויות וקידום כלכלי של נשים בעלות עסק עצמאי בישראל.
  • כי ביחד נשיג הכרה וזכויות מלאות, שיאפשרו לנו- כנשים חזקות, דעתניות, בעלות עסקים מצליחים-  להיות חלק בלתי נפרד מהכח הכלכלי המניע של המדינה.
  • כי ביחד נצליח להגיע לעמדות מפתח ולהיות חלק מדרג מקבלי ההחלטות, להשפיע ולשנות את המציאות.

 

איך נצליח להוביל שינוי כלכלי ותפיסתי?
נשות ישראל, יהודיות וערביות, הן כח כלכלי וחברתי עצום. בכוחות משולבים אנחנו יכולות לחולל שינוי עמוק בשיח הציבורי ובמבנה הכלכלי ההירארכי של מדינת ישראל. ביחד אנחנו יכולות להפוך את השיח מ"העצמה" נשית- לעוצמה נשית", לדרוש להיות שוות בין שווים ולהיות חלק מראש הפירמידה הכלכלית של מדינת ישראל.

מאמינה בשוויון זכויות לנשים עצמאיות!
הקהילה מאמינה שיש לקדם שורה של זכויות והטבות כלכליות לנשים בעלות עסק עצמאי, ובכך לתת להן רוח גבית לפעילות עסקית מוצלחת. בין היתר מדובר על: הטבות במס שלילי לנשים עצמאיות, הכרה בהוצאות טיפול בפעוטות, הטבות בקופות גמל וקרנות פנסיה, תשלומי אבטלה גם בתקופת התנסות בהקמת עסק עצמאי, זכאות לייעוץ עסקי, עידוד היבוא והייצוא, מתן העדפה במרכזי ממשלה וגופי ציבור, ועוד ועוד.

 

השינוי מתחיל כאן!
ההצטרפות היא הצעד הראשון לשינוי, באמצעות יצירת שיח פנימי בקרב בעלות העסקים העצמאיים, שמבינות כי השינוי הוא הכרח המציאות ושרק אנחנו יכולות לחולל אותו.
הכח בידיים שלנו, הצטרפי עכשיו
לקהילת יסמין עצמאיות- לקידום שוויון זכויות כלכלי – חברתי ותהיי חלק ממנוע עוצמתי לשינוי חברתי כלכלי. 

 

מה החזון שלנו?
הקבוצה תייצר כח מאוחד ומשפיע הבנוי על עוצמת נשות ישראל, ערביות ויהודיות, בעלות עסק עצמאי, הדורשות להוביל מנהיגות כלכלית שונה, ששמה את זכויותיהן במרכז השיח הציבורי. ביחד יש לנו את היכולת לעשות את השינוי ולקדם שוויון זכויות במגוון תחומי כלכלה, חברה וניהול עסקים.

 

האם יש תנאי הצטרפות לקהילת יסמין?
בשלב הראשון, הקבוצה פתוחה ומאפשרת הצטרפות חופשית ושוויונית לכולן. בשלב הבא הקבוצה תהיה סגורה לחברות הקהילה בלבד. 

 

communityCTA

 עכשיו את חלק מקהילה מאוחדת של נשות העסקים העצמאיות!