תכנית איזון - דירקטוריות משפיעות במוקד ההחלטות

בעקבות ההצלחה והביקוש הרב נפתחה הרשמה למחזור נוסף:

 

יום חמישי 21 בדצמבר 2017
במכללה למנהל תל-אביב

 

עמותת יסמין,  לקידום  עסקים בבעלות נשים יהודיות וערביות , רואה חשיבות גדולה וצורך לאומי של ממש בשינוי המפה, על מנת להבטיח ייצוג הולם ושילובן של נשים בדירקטוריונים.

עמותת יסמין, המהווה כיום בית לעסקים בבעלות נשים מכל המגזרים, רואה אתגר אמיתי בהכשרה ועידוד נשים בעלות כישורים ויכולות גבוהות להגיע לעמדות מפתח ולהיות במוקד ההשפעה בזירה הניהולית-כלכלית בארץ.

נשים מצליחות במשרות ניהוליות, כך מאמינים ביסמין, מביאות איתן לא רק ידע וניסיון ניהולי אלא גם ערך מוסף שיש לנשים כמו אינטואיציה ואינטליגנציה רגשית.

 

תוכנית איזון מעניקה לך הזדמנות להיכנס לעולם הניהול ולהשתלב כדירקטורית, בדירקטוריונים של חברות ציבוריות ופרטיות בישראל.

 

אקדמי

הקניית ידע רחב והעמקה בעולם העסקים, הכלכלה והמשפט, ובסוגיות הדרושות לדירקטורים בפיתוח האסטרטגיה העסקית של החברה. (60 שעות אקדמיות)

מעשי

חשיפה לשיטות ניהול רחבות ומתן כלים לסיוע בקבלת החלטות וביצוע יוזמות לניהול ופיתוח החברה.

(30 שעות אקדמאיות)

מנטורינג

*בונוס ייחודי למתאימות

ליווי והכוונה על ידי מנטור מכהן בתפקיד דירקטור. (6-10 שעות ליווי מנטור)

 

נושאי לימוד עיקריים בתכנית :

הדירקטוריון והמערך הניהולי, סוגי התאגדויות בישראל ושינויים מבניים, פעילות הגופים המוסדיים במשק: קרנות נאמנות, קופות גמל, ניתוח דו"חות כספיים והערכת שווי, חברות עירוניות וחברות ממשלתיות

הביקורת הפנימית בגופים עסקיים וציבוריים, ניהול משברים בתקשורת, ניהול משא ומתן, מדיה דיגיטלית ורשתות חברתיות, תכנות התת מודע להצלחה- NLP, הכשרה לכתיבת נייר עמדה על תרומה לקהילה, רישות עסקי מקדם ועוד…

תאריך פתיחת התכנית: יום חמישי 21/12/2017

הלימודים יתקיימו בימי שלישי בין השעות 09:30-14:00

המכללה למנהל, החשמל 18, תל אביב

יסמין רוצה לראות אותך בדור העתיד של נשים מנהיגות כלכליות מובילות בארץ!

הגישי מועמדות לתוכנית במידה ואת:

  • בעלת עסק / מנהלת ארגון או עסק עם ניסיון של לפחות 7 שנים בניהול.
  • בעלת מינימום תואר ראשון בתחומים : ראיית חשבון, כלכלה, מנהל עסקים, יעוץ ארגוני, ייעוץ אסטרטגי, משאבי אנוש, משפטים, מדעים, מדעי הנדסה, הנדסת מחשבים, סטטיסטיקה, תעשייה וניהול.
  • בעלת ניסיון בבניית וניהול תקציב מעל חצי מיליון ₪.
  • בעלת אופי יזמי וכריזמטי.
  • בעלת גישה לשינוי חברתי וקידום אג'נדה מגדרית.

להגשת מועמדות לתוכנית >> לחצי כאן

יש לצרף קורות חיים: למייל

 

מה מספרות בוגרות תכנית  איזון

תוכנית מצוינת, תוכנית נהדרת, מאוד ממליצה עליה. כשבאתי לא ידעתי למה לצפות, בפועל הגעתי לשלב מתקדם בנבחרת הדירקטורים, כולל ראיון, שזו התנסות מצוינת. יש לי רק שבחים ומילים טובות לומר על התוכנית, הן בבחירת המרצים והן מבחינת התוכן התיאורטי שנתן לי כלים וידע רב. התוכנית אפשרה לי קפיצה לעומק, להיכנס לעובי הקורה ול"גוב האריות"- ניהול סיכונים, חשבונאות, משפטי. תכל'ס עבודה אמיתית של דירקטוריון, שזה מה שחסר לרובנו. הייחוד של תוכנית איזון, מציעה לך מנטורינג , ליווי על ידי מנטור, תהליך שנותן את הערך המוסף בתוכנית על פני תוכניות אחרות.

אילנית הראל תירוש

_____________________________________________________________________

התוכנית תרמה לי מאוד מבחינת תכנים מקצועיים, להבין מה זה תפקיד הדירקטורית, אחריות, מבחינת סוגיות משפטיות – כל הפן המקצועי והמשפטי שקשור לתפקיד הדיקרטור. יצרתי קשרים חדשים עם נשים בתוכנית, יכולתי להשתחרר מהמקום שהייתי מאוד מקובעת וכבולה. פחדתי לעשות צעד והגעתי למקום שהחלטתי כן לעשות. נפתחו לי דלתות, נקבעו פגישות. התוכנית נתנה לי את ההזדמנות לצאת, ליזום ולהפיג את החששות. בנוסף, ניתנה לי ההזדמנות להצטרף לתוכנית מנטורינג ייחודית. למדתי מזה המון, נחשפתי, חוויתי איך מתנהלות ישיבות דירקטורים, איך חברה מתנהלת מאחורי הקלעים. כתוצאה מתוכנית איזון התקבלתי לנבחרת דירקטורים של חברות ממשלתיות מתוך 10,000 איש שהגישו מועמדות. "אם את רצינית, מוכנה ורוצה להשקיע והתפקיד מעניין אותך, תלכי על זה ותצליחי."

ד"ר אנג'ל אלפחל

_____________________________________________________________________

מה שהופך את התוכנית הזו למוצלחת ומועדפת על פני תוכניות אחרות, זה המכוונות הנשית. הקשיים שנשים מביאות איתן לעולם המקצועי, נורמות חברתיות, תפיסות אישיות, עכבות מהחברה ופרשנות. מה שמבדיל את התוכנית הזו היא הפנייה המגדרית שיוצרת אצלך תחושה שגם אם את לא יודעת, את מסוגלת ללמוד.ההבנה שאני לא יודעת אבל יש לי את היכולת להתמודד עם זה, מגבירה את האמונה שלך בעצמך ואת תחושת המסוגלות. עשיתי שינוי בעקבות התוכנית והגשתי מועמדות לתפקיד של יו"ר בוועד ההנהלה של קיבוץ וגם נבחרתי! כיום אני יועצת משפטית בבנק מוביל בישראל. אני ממליצה על התוכנית גם בגלל המגדריות וגם בגלל הפשטות שלה. "את יכולה להביא את עצמך בגובה העיניים, התוכנית נוגעת בדברים הקטנים שעוצרים אותנו ביום יום."

עו"ד קרן מיכאלי

 

התכנית בשותפות ובתמיכת:

Izunlogostrip